Riešenia pre cieľové skupiny

Riešenia pre cieľové skupiny

Automobilový priemysel

Priemyselné vzduchové kompresory s najvyššou energetickou účinnosťou, spĺňajúce najprísnejšie predpisy pre aplikácie v automobilovom priemysle. Stlačený vzduch sa používa v každej fáze výroby od montážnej linky po lakovňu, lisovňu a karosáreň.

Pivovarníctvo

Bezmazné vzduchové kompresory, vývevy a generátory dusíku pre pivovarníctvo. Riešenia stlačeného vzduchu a plynu Atlas Copco sú ideálne pre všetky typy pivovarov s najnižšími možnými nákladmi na vlastníctvo. Nezáleží na tom, či ste veľký, mikro, alebo remeselný pivovar, naše kompresory ponúkajú riešenia pre všetky veľkosti pivovarov, nakoľko sa stlačený vzduch používa takmer v každom kroku výrobného porcesu. Od fermentácie a prevzdušňovania, až po plnenie do fliaš. Naše produkty vieme prispôsobiť konkrétnym potrebám v závislosti od požiadaviek na energiu, veľkosť a hluk.

Potravinárstvo a nápoje

Kompresory certifikované triedou 0 s bezolejovým vzduchom pre potravinársky a nápojový priemysel garantujú okrem bezpečnosti a vysokej kvality koncových produktov aj najnižšie celkové prevádzkové náklady a vysokú energetickú efektivitu. Certifikovaný čistý vzduch Certifikácia ISO 8573-1 TRIEDA 0 znamená nulové riziko, že naše produkty kontaminujú stlačený vzduch. To znamená, že nepoškodíme ťažko získanú profesionálnu povesť vašej spoločnosti v dôsledku kontaminácie olejom z našich bezolejových produktov.

Výroba PET fliaš

Bezolejové vzduchové kompresory pre zariadenia na výrobu PET fliaš. Vzduchové kompresory s certifikáciou triedy 0 zabezpečujú čistý a bezpečný vzduch pre vysoko kvalitné koncové produkty pre tento segment.

Textilný priemysel

Poskytujeme komplexné riešenia v oblasti stlačeného vzduchu pre každú aplikáciu v procese výroby textilu. Spotreba energie predstavuje viac ako 80 % nákladov počas životnosti kompresora. Okrem toho 99 % emisií CO2 je spôsobených spotrebou energie. Naša alternatíva rekuperácie energie umožňuje našim zákazníkom znížiť celkové náklady na vlastníctvo výrobkov, ako aj ich uhlíkovú stopu tým, že získajú späť až 95 % elektrickej energie, ktorú potrebujú. Privádzanie ohriatej vody do kotlov na výrobu pary. Horúca voda sa používa na úpravu priadze a vlákien, aby sa dosiahla rozmerová stabilita, nekrčivosť a tepelná odolnosť, ako aj zväčšený objem. Významné množstvo horúcej vody sa spotrebuje na farbenie tkanín.

Sklársky priemysel

Elektronika a polovodiče

Chemický a petrochemický priemysel

Energetický priemysel

Systémy pre aplikácie v zdravotníctve / Medical Air

Železnice

Výroba cementu

Farmaceutický priemysel

Výroba papiera a celulózy

Kontaktujte nás