Autorizovaný distribútor Atlas Copco od roku 1994

O spoločnosti

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1994 ako autorizovaný zástupca a distribútor nadnárodnej priemyselnej skupiny Atlas Copco. Špecializujeme sa na divíziu kompresorovej techniky Atlas Copco, ktorá zastáva v tomto segmente popredné miesto vo svete.

Naša spoločnosť začala pôsobiť v roku 1994 ako servisná organizácia, v tom čase ako prvý partner Atlas Copco v divízii kompresorovej techniky na slovenskom trhu a táto úzka spolupráca pretrváva dodnes. Naši technici sú pravidelne školení priamo výrobcom a náš team disponuje dlhoročnými skúsenosťami, zároveň má podporu produktových špecialistov Atlas Copco. Status autorizácie sa pravidelne prehodnocuje, aj preto je dodržiavanie zásad a cieľov Atlas Copco v našej DNA.

Na základe potrieb a požiadaviek našich zákazníkov a cieľových skupín, s ktorými dlhé roky spolupracujeme, sme rozšírili naše portfólio o ďalšiu divíziu Atlas Copco, ktorá sa zameriava na stavebnú techniku a mobilnú energiu a výraznejšie sme naše portfólio produktov rozšírili až spoluprácou so spoločnosťami Kärcher, v oblasti čistiacej techniky a spoločnosťou Milwaukee, ktorá ponúka rozsiahly sortiment vysokovýkonného ručného náradia.

ACJ v číslach

K našim zákazníkom sme na 100% korektní a k novým obchodným prípadom pristupujeme s veľkou zodpovednosťou. Nesľubujeme, čo nedokážeme splniť. Kvalita a stabilita sú pre nás dôležitejšie ako rast čísel.

28

Rokov na trhu

14

Operatívnych pracovníkov

350+

Aktívnych zákazníkov

1026

Servisných aktivít (2021)

Kontaktujte nás